سه شنبه 5 ارديبهشت 1396
 پایگاههای اینترنتی
 
  آمار سايت
امروز : 60
ديروز : 20
ماه : 333
سال جاری : 2833
 
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1392     |     کد : 84

به مناسبت ارتحال جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب

بیست وچهارمین سال از عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار جمهوری اسلامی، احیاگر اسلام ناب محمدی، قافله سالار خونین پانزده خرداد، سلسله جنبان انقلاب اسلامی و موسس حکومت دین مدار و مردم سالار می گذرد، اما همچنان یاد او و اندیشه های رهایی بخش امام خمینی (ره) چنان بر دل و جان های آزادگان جهان و همه مسلمانان دنیا حکومت می کند که هر چه زمان می گذرد، عمق و ژرفای بیشتری می یابد .

بیست و چهارمین سالگرد بزرگداشت معمار کبیر انقلاب اسلامی نه روایت خاموشی که حکایت خروشی است که 36 سال قبل بذرهایش را آزاد مردمی در سرزمین آزادگی کاشت و امروز سرزمین دور و نزدیک نهال هایش را در خاک خود می پرورانند، همان نهالی که امروز جوانان مسلمان منطقه از دست فرزندان خمینی گرفته و بساط ظلم حاکمان را بر می چینند .

امروز این هدف ها و آرمان های روح خدا است که 24 سال پس از ودیعه سپاری پیکر معطرش در حرم عشق و در عزم و رزم پویندگان بیداری اسلامی جلوه گر شده است. جهان اسلام بیش از پیش به باز خوانی دیدگاه و اندیشه و آرمان و به ویژه نوع مدیریت الهی و رهبری بی بدیل امام نیازمند است .

چه زیباست که به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد 1342  با عزم راسخ خود در ادامه راه امام و رهبری با وحدت و انسجام، قوی تر قدم برداشته و در سالی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب و خلف شایسته امام خمینی (ره) سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام گرفته است در روز جمعه 24 خرداد روز رقم زدن سرنوشت کشور که روز امتحان بزرگ دیگری است، در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در واقع تبلور عینی مشارکت های مردمی است، هر چه با شکوه تر شرکت نمایند .مدیر  سایت
نوشته شده در   دوشنبه 13 خرداد 1392  ساعت  11   توسط   مدیر سایت    تعداد بازدید  566
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :